Нетецька Світлана Миколаївна

Освіта: вища, 1987 р., Київський Державний Університет імені Т.Г.Шевченка

Категорія: спеціаліст вищої категорії

Звання: читель-методист"

Нагороди-грамоти: нагрудний знак МОНУ«Відмінник освіти України», нагрудний знак «Василь Сухомлинський», ювілейна медаль «За вірність заповітам Кобзаря» (2014), Почесна грамота Департаменту освіти і науки, Почесна грамота МОНУ, Почесна відзнака Міжнародного Академічного рейтингу популярності «Золота фортуна»

Стаж: 29 років

Бутко Світлана Володимирівна

Заступник директора, вчитель хімії

Звання: «Вчитель-методист»

Освіта: Вища, 1983, Харківський державний педагогічний інститут, вчитель хімії та біології.

Нагороди-Грамоти: РУО-1998 ГУО-2002 МОН-2006

Відмінник Освіти України - 2008 Почесна грамота від Профспілки працівників освіти і науки України Печерської районної у м. Києві організації 2019

Стаж: 39 років

Лясоцька Ольга Василівна

Заступник директора з науково-методичної роботи

Освіта: Вища, 1984, Ворошиловградський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка, вчитель російської мови і літератури

Звання: Учитель - методист,

Категорія: вища

Нагороди-Грамоти: Грамота Луганської обласної державної адміністрації, Київської облдержадміністрації, Луганської міської ради, Печерської райдержадміністрації

Стаж: 37 років

Горбунова Людмила Сергіївна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель історії та права

Звання: Вища категорія, вчитель-методист.

Освіта: Вища, 2002 р., Київський Національний педагогічний університет їм.М.Драгоманова , історія та право.

Нагороди-Грамоти: Почесна грамота Голосіївської РДА(2012);

Почесна грамота Голосіївської РДА(2015);

Подяка КМАН(2015);

Грамота Департамента освіти і науки,молоді та спорту КМДА (2018);

Подяка Печерської РДА(2019).

Стаж:18 років

Ткаченко Тетяна Миколаївна

Заступник директора з початкової школи, учитель української мови та літератури

Звання:«Вчитель-методист»

Освіта: Вища, 2000, Педагогічний коледж при Київському університеті ім.Т.Шевченка, вчитель початкових класів, організатор роботи з учнівськими об’єднаннями. Вища, 2003, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Г.Сковороди викладач української мови і літератури, зарубіжної літератури

Нагороди-Грамоти: Грамота Шевч.РУО 2005 Почесна грамота ПРДА 2013; Подяка ПРДА 2016, Грамота Печерського РУО 2019, Подяка від Профспілки працівників освіти і науки України Печерської районної у м. Києві організації 2020, Ювілейна медаль «За вірність заповітам Кобзаря» 2014р.

Стаж : 26 років

Фрунзе Алла Володимирівна

Заступник директора з іноземої мови, вчитель німецької мови

Звання:«Вчитель-методист»