Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо Вас на батьківські збори, що відбудуться 16.06.2021 о 18 год.

Адміністрація школи

Список дітей зарахованих до 1 класів на 2021-2022 н.р.

Колектив спеціалізованої школи №47 та Сковородинці в особі Сагач Галини Михайлівни висловлюють співчуття рідним та близьким з приводу смерті Єрмакова Івана Гнатовича.

Зупинилося серце великої Людини – доброї, щирої, чуйної... Відомий український учений, педагог, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки АПН України, Людина з великої літери.

Доля звела наш колектив з Іваном Гнатовичем 15 років тому, відтоді Він став для нас не тільки променем у науково-пошуковій роботі, а й членом колективу. Іван Гнатович завжди був вірним другом і наставником нашої школи, брав активну участь у всіх заходах закладу, багато з них ініціював особисто… Неймовірно ерудована людина, феноменального складу розуму і вдачі, послідовник ідей Сковороди, Він наповнював життя світлом, любов’ю, знаннями…

Педагогічна громадськість втратила великого вченого-ентузіаста, який завжди був щедрим на ідеї і починання.

Вічна йому пам’ять! Його світлий образ назавжди залишиться в наших серцях!

Прямий ефір з директором Департаменту освіти і науки Києва Оленою Фіданян

Під час розмови Олена Фіданян відповідала на питання, що хвилюють громаду столиці: трансформація закладів загальної середньої освіти, підготовка до нового навчального року, прийом документів до перших класів, початок IV чверті навчання.