Дорогі діти! Шановні батьки!

Настає день 1 вересня! Школа з нетерпінням чекає на своїх учнів! Нагадуємо про санітарно- епідеміологічні правила! З урахуванням рекомендацій та дотриманням норм, заклад оголошує свою готовність до старту 2021-2022 навчального року!

Капітальний ремонт стадіону школи № 47

ім. Макаренка в Печерському районі столиці

3 серпня 2021 року голова Печерської райдержадміністрації Наталія Кондрашова проінспектувала стан виконання робіт по капітальному ремонту стадіону спеціалізованої школи № 47 ім. Макаренка, що розташована за адресою: вул. Іоанна Павла ІІ, 14/21 в Печерському районі столиці.

Крім того, під час візиту очільниця району обговорила з директором закладу Світланою Нетецькою питання підготовки школи до нового навчального року.

Перебування діток у комфортних умовах першочергове завдання, що перебуває під постійним контролем керівництва Печерської райдержадміністрації.

Довідково:

Ремонт стадіону закладу освіти проведено відповідно до розпорядження Печерської районної в місті Києві державної адміністрації № 84 від 08.02.2021 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Печерській районній в місті Києві державній адміністрації».

Замовлення учнівських квитків

Зареєструйтеся в системі

scard.kyivcity.gov.ua

Знайдіть у системі дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту.

Діти ростуть швидко, тож не забудьте завантажити актуальне фото дитини.

Сформуйте замовлення учнівського е-квитка та отримайте рахунок на сплату.

Сплатіть замовлення (онлайн або через банк).

Ви можете спостерігати за етапами виготовлення е-квитка учня у своєму особистому кабінеті. Навчальний рік близько. Потурбуйтесь про е-квиток зараз, щоб він міг потурбуватись про проїзд вашої дитини в новому навчальному році.

Діліться досвідом та зауваженнями щодо нового сервісу на е-почту support.children@kyivcity.gov.ua

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо Вас на батьківські збори, що відбудуться 16.06.2021 о 18 год.

Адміністрація школи

Список дітей зарахованих до 1 класів на 2021-2022 н.р.

Колектив спеціалізованої школи №47 та Сковородинці в особі Сагач Галини Михайлівни висловлюють співчуття рідним та близьким з приводу смерті Єрмакова Івана Гнатовича.

Зупинилося серце великої Людини – доброї, щирої, чуйної... Відомий український учений, педагог, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки АПН України, Людина з великої літери.

Доля звела наш колектив з Іваном Гнатовичем 15 років тому, відтоді Він став для нас не тільки променем у науково-пошуковій роботі, а й членом колективу. Іван Гнатович завжди був вірним другом і наставником нашої школи, брав активну участь у всіх заходах закладу, багато з них ініціював особисто… Неймовірно ерудована людина, феноменального складу розуму і вдачі, послідовник ідей Сковороди, Він наповнював життя світлом, любов’ю, знаннями…

Педагогічна громадськість втратила великого вченого-ентузіаста, який завжди був щедрим на ідеї і починання.

Вічна йому пам’ять! Його світлий образ назавжди залишиться в наших серцях!

Прямий ефір з директором Департаменту освіти і науки Києва Оленою Фіданян

Під час розмови Олена Фіданян відповідала на питання, що хвилюють громаду столиці: трансформація закладів загальної середньої освіти, підготовка до нового навчального року, прийом документів до перших класів, початок IV чверті навчання.