Ласкаво просимо

"Даруй себе дітям! Будь терплячим в чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитинстві!"

Ш.О.Амонашвілі

Зверніть увагу!

Навчальні заняття з 28 листопада

до завершення І семестру

проходитимуть за новим розкладом дзвінків

Шановні батьки!

На даний час уся країна переживає нелегкий період, в тому числі й ми не є винятком. Мета нашого ворога – паніка у наших лавах. Найкращий засіб проти паніки – завчасна поінформованість та спокійна передбачливість, а не ігнорування реальності. Разом із вами ми віримо й сподіваємося, що нічого страшного не станеться! Але пропонуємо заздалегідь обговорити в родинному колі це питання, продумати свої дії та підготуватися до можливої кризової ситуації.

У разі отримання сигналу про переведення єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональних та територіальних підсистем, ланок територіальних підсистем на функціонування в режимі підвищеної готовності, надзвичайної ситуації наш заклад освіти повинен вжити необхідних заходів для захисту учнів від засобів ураження.

Для цього вже зроблено:

- розроблено план евакуації дітей;

- створено необхідний запас води, автономних засобів освітлення (на випадок вимкнення або пошкодження електромережі), медикаментів, ковдр для утеплення;

- перевірено наявність засобів пожежогасіння та шанцевого інструменту;

- попередньо домовлено з керівництвом «Познякижилбуду» щодо надання учням та персоналу школи підземних паркінгів для укриття в разі надзвичайної ситуації.

Також надсилаємо вам для ознайомлення перелік адрес укриттів поблизу нашого навчального закладу:

- вулиця Іоанна Павла ІІ, 14/21 (напівпідвальне приміщення школи № 47);

- вулиця Іоанна Павла, 16;

- вулиця Іоанна Павла, 19;

- метро «Дружби народів»;

- вулиця Раєвського, 25, 28;

- вулиця Чигоріна, 49;

- вулиця Глазунова, 4/47.

Віримо, що ця інформація - тільки теорія, яка ніколи не буде застосована на практиці! Зберігаємо спокій і впевненість у завтрашньому дні заради наших дітей, заради збереження їхнього життя і здоров’я!

З повагою, директор школи Світлана Нетецька

Замовлення учнівських квитків

Зареєструйтеся в системі scard.kyivcity.gov.ua

Знайдіть у системі дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту.

Діти ростуть швидко, тож не забудьте завантажити актуальне фото дитини.

Сформуйте замовлення учнівського е-квитка та отримайте рахунок на сплату.

Сплатіть замовлення (онлайн або через банк).

Ви можете спостерігати за етапами виготовлення е-квитка учня у своєму особистому кабінеті. Навчальний рік близько. Потурбуйтесь про е-квиток зараз, щоб він міг потурбуватись про проїзд вашої дитини в новому навчальному році.

Діліться досвідом та зауваженнями щодо нового сервісу на е-почту support.children@kyivcity.gov.ua