Батькам

Інформація для батьків учнів

Основні засади співпраці батьків та школи

• Пам’ятайте, – ваші діти, наші учні, вчаться не для школи, а для життя.

• Ви - найближчі друзі ваших дітей. Збережіть в собі добрі почуття, що виявляються в посмішці, теплоті душі.

• Задушевна бесіда, вміння розуміти дитину і розділити з нею біль і радість кращі за будь-які покарання.

• Не забувайте, що ви виховуєте дитину кожною миттю Вашого життя. Найменшу зміну Вашого тону і поведінки дитина бачить і відчуває.

• Педагоги школи хотіли б бачити в особі кожного з Вас доброзичливого помічника.

• Просимо Вас з усім, що, можливо, викликає невдоволення у ставленні до Вашої дитини, звертатися до нас. Не існує проблем, які б залишилися невирішеними.

Замовлення учнівських квитків

• Зареєструйтеся в системі scard.kyivcity.gov.ua

• Знайдіть у системі дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту.

• Діти ростуть швидко, тож не забудьте завантажити актуальне фото дитини.

• Сформуйте замовлення учнівського е-квитка та отримайте рахунок на сплату.

• Сплатіть замовлення (онлайн або через банк).

• Ви можете спостерігати за етапами виготовлення е-квитка учня у своєму особистому кабінеті. Навчальний рік близько. Потурбуйтесь про е-квиток зараз, щоб він міг потурбуватись про проїзд вашої дитини в новому навчальному році.

• Діліться досвідом та зауваженнями щодо нового сервісу на е-почту support.children@kyivcity.gov.ua