мам

Маменко Артур учень 10-Б класу нашої школи бере участь у конкурсі від Open World learning.

Що ми уявляємо чуючи про успішну людину? Волонтерську діяльність? Допомогу оточуючим? Ні. Перше, що спадає на думку це людина, яка має багато грошей і може забезпечити свою родину. Але це не так. Саме Євгеній Мельник об’єднав ці, на перший погляд несумісні точки зору.

Євген з самого дитинства почав будувати свою кар’єру. З плином часу він створив декілька бізнес компаній, які навіть в свою чергу базувалися на підтриманні людей ( Trimel corp., виготовлявша медикаментозні каталоги для полегшення роботи фармацевтів і Biovail corp., яка створювала  ліки). Вже підійшовши ближче до вершини кар’єри Мельник розширив спектр своєї соціальної роботи. Він почав допомагати своїм землякам. Вже дуже багато років на Україні працюють його фонди по допомозі бідним дітям. Також він не забуває і про країну в якій живе і вкладає кошти у місцеві школи та лікарні, тим самим показуючи приклад ідеально успішної людини.

На додачу Євген цікавиться спортом. У 2004 році він купив втративший бувалу вдачу і професіоналізм хокейний клуб та повернув ентузіазм до його гравців. Вже через мінімальний проміжок часу Ottawa Senators повернули надію в їх вболівальників.

Для конкурсу OWL я обрав саме його  через те, що він слугує ідолом людини, яка досягла у житті всіх цілей  поставлених у дитинстві і яка не дивлячись на здобуту всесвітню популярність і багатство продовжує підтримувати батьківщину. Він не славиться якимись гучними цитатами, чи всесвітніми плітками, він просто продовжує виконувати свою роботу і допомагати досягати вершин іншим.

За детальнішою інформацією пропоную проглянути відео на ютуб (англійська мова) Eugene Melnyk (Artur Mamenko) Open World Learning competition